Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli zaś też pracujesz w budżetówce. Zarabiasz ponad 3500zł, twój szef zarabia drugie tyle i uważasz, że to jest rozsądne. Rozsądne może i tak, ale nie uczciwe. Mów tak dalej i to głośno to na pewno zostaniesz radnym.
Nie, no takie teksty mnie rozwalają. Nie wiesz, człowieku, czym się zajmuję, na jakim pracuję stanowisku i od razu śmiesz mówić, że zarabiam nieuczciwie! Budżetówka to nie tylko przedszkola i szkoły. To również instytuty badań, specjalistyczne szkolnictwo wyższe, Straż Pożarna, Policja, Wojsko, Sądy i Prokuratura. Typowa zawiść- jak zarabiasz więcej ode mnie, to na pewno kradniesz! jest takie polskie powiedzenie: "Życzę ci wszystkiego najlepszego, bylebyś nie miał lepiej ode mnie" jakie to typowe dla mieszkańców Markuszowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AnnaMaria napisał:
Ja głosowałam na Rozwałke chociaz nie jestem jego zwolenniczką- jestem przeciwniczką ekipy Barwińskiego i tez płace tu podatki i to wcale nie takie małe ale ciesze się ze nie pójdą one do kieszeni ludzi których nie toleruje. Chamstwu trzeba było powiedziec STOP !!!!!!
No tego to już zrozumieć nie mogę. Trochę pokrętna ta twoja logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, no takie teksty mnie rozwalają. Nie wiesz, człowieku, czym się zajmuję, na jakim pracuję stanowisku i od razu śmiesz mówić, że zarabiam nieuczciwie! Budżetówka to nie tylko przedszkola i szkoły. To również instytuty badań, specjalistyczne szkolnictwo wyższe, Straż Pożarna, Policja, Wojsko, Sądy i Prokuratura. Typowa zawiść- jak zarabiasz więcej ode mnie, to na pewno kradniesz! jest takie polskie powiedzenie: "Życzę ci wszystkiego najlepszego, bylebyś nie miał lepiej ode mnie" jakie to typowe dla mieszkańców Markuszowa!
Uważaszza uczciwe zarabianie czterokrotnie więcej niż większość ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, no takie teksty mnie rozwalają. Nie wiesz, człowieku, czym się zajmuję, na jakim pracuję stanowisku i od razu śmiesz mówić, że zarabiam nieuczciwie! Budżetówka to nie tylko przedszkola i szkoły. To również instytuty badań, specjalistyczne szkolnictwo wyższe, Straż Pożarna, Policja, Wojsko, Sądy i Prokuratura. Typowa zawiść- jak zarabiasz więcej ode mnie, to na pewno kradniesz! jest takie polskie powiedzenie: "Życzę ci wszystkiego najlepszego, bylebyś nie miał lepiej ode mnie" jakie to typowe dla mieszkańców Markuszowa!
A mówi się, że budżetówka tak mało zarabia. Jest taka biedna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie, no takie teksty mnie rozwalają. Nie wiesz, człowieku, czym się zajmuję, na jakim pracuję stanowisku i od razu śmiesz mówić, że zarabiam nieuczciwie! Budżetówka to nie tylko przedszkola i szkoły. To również instytuty badań, specjalistyczne szkolnictwo wyższe, Straż Pożarna, Policja, Wojsko, Sądy i Prokuratura. Typowa zawiść- jak zarabiasz więcej ode mnie, to na pewno kradniesz! jest takie polskie powiedzenie: "Życzę ci wszystkiego najlepszego, bylebyś nie miał lepiej ode mnie" jakie to typowe dla mieszkańców Markuszowa!
Muszą cię rozwalać. Wszak przebywanie z Rozwałką musi rozwalać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Muszą cię rozwalać. Wszak przebywanie z Rozwałką musi rozwalać.
Biedna ta gmina. Wszyscy ją rozwalają Szkoda, ze nikt budować jej nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważaszza uczciwe zarabianie czterokrotnie więcej niż większość ludzi?
Tak, jeśli do zarobków doszło się poprzez wiele lat inwestowania we własną edukację, w rozwój. Jeśli praca, którą się wykonuje wymaga fachowej wiedzy i jest odpowiedzialna. Jeśli do wszystkiego dochodzi się własną pracą. Nikt nikomu nie bronił się uczyć. Naprawdę chcecie, aby np. lekarz, tynkarz, sędzia, kierowca , nauczyciel, sprzątaczka zarabiali po tyle samo? Tu powinna paść odpowiedź: " Owszem. Sprzątaczka". . Z całym szacunkiem dla pracy wszystkich sprzątaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AnnaMaria napisał:
Ja głosowałam na Rozwałke chociaz nie jestem jego zwolenniczką- jestem przeciwniczką ekipy Barwińskiego i tez płace tu podatki i to wcale nie takie małe ale ciesze się ze nie pójdą one do kieszeni ludzi których nie toleruje. Chamstwu trzeba było powiedziec STOP !!!!!!
ŁADNIE CI ROZWAŁKA I DZIENNIKARZE NAMĄCILI W GŁOWIE. NO NIESTETY KONTROLE SĄ CZASAMI CHAMSKIE JAK SIĘ PRZEKRĘCA NA GMINNEJ KASIE I PRACOWNICY urzędu OBIJAJĄ SIĘ I BIORĄ PIENIĄDZE ZA NIC. PROSZĘ PAMIĘTAĆ ŻE:Rada gminy (rada miejska, rada miasta) – TO organ stanowiący i kontrolny gminy (DEFINICJA Z WIKIPEDII) NIE BĘDZIE KONTROLI TO BĘDZIE BAŁAGAN I KRĘTACTWO. NA DZISIEJSZEJ SESJI PODNIEŚLI WÓJTOWI PŁACĘ PODSTAWOWĄ O 1500ZŁ+DODATKI W SUMIE TO 1800ZŁ WIĘCEJ. PODATKI OD NIERUCHOMOŚCI NOWA RADA NA WNIOSEK WÓJTA TEZ PODNIOSŁA.CO ZROBIĆ LUD GŁOSUJE Z PRZYZWYCZAJENIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, jeśli do zarobków doszło się poprzez wiele lat inwestowania we własną edukację, w rozwój. Jeśli praca, którą się wykonuje wymaga fachowej wiedzy i jest odpowiedzialna. Jeśli do wszystkiego dochodzi się własną pracą. Nikt nikomu nie bronił się uczyć. Naprawdę chcecie, aby np. lekarz, tynkarz, sędzia, kierowca , nauczyciel, sprzątaczka zarabiali po tyle samo? Tu powinna paść odpowiedź: " Owszem. Sprzątaczka". . Z całym szacunkiem dla pracy wszystkich sprzątaczek.
A kto tu mówi o sprzątaczkach. Znam kilka osób pracujacych w budżetówkach i po za nimi posiadających wysokie kwalifikacje ale bez odpowiednich pleców i choćby się ze..ał to nie zarobi tyle co ty piszesz. Jeśli więc nie możemy naszej biedy dzielić po równo to przynajmniej dzielmy ją sprawiedliwie. Zobacz ilu młodych ludzi po studiach za.......ają na kasach w supermarketach bez szansy na awans. Bo innej pracy po prostu nie ma. Nawet w urzędach pracy jest tylko dla wybranych. Nie opowiadaj więc bajek, że są szanse. Bo owszem są ale dla wybranych. Jeśli twierdzisz inaczej to albo nie znasz prozy życia albo po prostu kłamiesz i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, jeśli do zarobków doszło się poprzez wiele lat inwestowania we własną edukację, w rozwój. Jeśli praca, którą się wykonuje wymaga fachowej wiedzy i jest odpowiedzialna. Jeśli do wszystkiego dochodzi się własną pracą. Nikt nikomu nie bronił się uczyć. Naprawdę chcecie, aby np. lekarz, tynkarz, sędzia, kierowca , nauczyciel, sprzątaczka zarabiali po tyle samo? Tu powinna paść odpowiedź: " Owszem. Sprzątaczka". . Z całym szacunkiem dla pracy wszystkich sprzątaczek.
Ot Rozwałka zainwestował najwięcej. W szkołę aktywu partyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wieczerzak jak pan widzi po ukazaniu się tego artykułu forum dziennika bardzo ożyło ponad 550 komentarzy świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu mieszkańców gminy.Nowa rada, "nowy Wójt",może napisał by pan artykuł o przebiegu kampanii wyborczej, samych wyborów oraz o kandydatach ubiegających się o mandaty.Jak będzie pan miał pozwolenie na artykuł niech spróbuje pan porozmawiać obiektywnie z mieszkańcami Gminy(nie z Makijewską, niech pan nie zapomni o byłych radnych ,oni mają dużą wiedzę)to dowie się pan na pewno wielu ciekawych rzeczy o których nigdy pan nie pisał fałszując obraz rzeczywistości.Wiele osób czyta pana artykuły z poza gminy wierząc w to co jest napisane w tych artykułach.Niech napisze pan obiektywny artykuł z ostatnich np. ośmiu lat niech pan porówna dochody i wydatki Gminy ,zarobki wójta ,administracji,koszty funkcjonowania Rady Gminy,inwestycje itp.Niech pan podzieli to na kilka artykułów gdzie będą mogli wypowiedzieć się zainteresowani(nie jestem zainteresowany wybielaniem Barwińskiego ,tylko ludzka prawdą) .Szczególną uwagę niech pan zwróci na kanalizację w Kaleniu(TERMINY REALIZACJI)Oczywiście niech pan nie zapomni o nowej radzie,i jej pierwszych uchwałach.Pozdrawiam wierzący w PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cichy napisał:
Panie Wieczerzak jak pan widzi po ukazaniu się tego artykułu forum dziennika bardzo ożyło ponad 550 komentarzy świadczy o bardzo dużym zainteresowaniu mieszkańców gminy.Nowa rada, "nowy Wójt",może napisał by pan artykuł o przebiegu kampanii wyborczej, samych wyborów oraz o kandydatach ubiegających się o mandaty.Jak będzie pan miał pozwolenie na artykuł niech spróbuje pan porozmawiać obiektywnie z mieszkańcami Gminy(nie z Makijewską, niech pan nie zapomni o byłych radnych ,oni mają dużą wiedzę)to dowie się pan na pewno wielu ciekawych rzeczy o których nigdy pan nie pisał fałszując obraz rzeczywistości.Wiele osób czyta pana artykuły z poza gminy wierząc w to co jest napisane w tych artykułach.Niech napisze pan obiektywny artykuł z ostatnich np. ośmiu lat niech pan porówna dochody i wydatki Gminy ,zarobki wójta ,administracji,koszty funkcjonowania Rady Gminy,inwestycje itp.Niech pan podzieli to na kilka artykułów gdzie będą mogli wypowiedzieć się zainteresowani(nie jestem zainteresowany wybielaniem Barwińskiego ,tylko ludzka prawdą) .Szczególną uwagę niech pan zwróci na kanalizację w Kaleniu(TERMINY REALIZACJI)Oczywiście niech pan nie zapomni o nowej radzie,i jej pierwszych uchwałach.Pozdrawiam wierzący w PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
O głos przegranego słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O głos przegranego słychać.
czasami ożna wygrać przegrywajac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AnnaMaria napisał:
Ja głosowałam na Rozwałke chociaz nie jestem jego zwolenniczką- jestem przeciwniczką ekipy Barwińskiego i tez płace tu podatki i to wcale nie takie małe ale ciesze się ze nie pójdą one do kieszeni ludzi których nie toleruje. Chamstwu trzeba było powiedziec STOP !!!!!!
Gratuluję dobrego samopoczucia. Żebyś takie miała i za cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty były radny z duża wiedzą, wykorzystaj ja u siebie w oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciesze sie że forum ożyło po moim wpisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt dzisia powiedział na sesji że te pieniądze przydadzą mu się na stare lata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że zapomnieli wspomnieć o pszedszkolu a jest o czym porozmawiać bo dzieci choróją przez tego grzyba ale nasza mądra rada nie widzi problemu wspomne że w radzie są 2 pszedszkolanki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O głos przegranego słychać.
Wszyscy przegraliśmy, wygrał wójt, pracownicy budżetówki gminnej i ich rodziny. będziemy płacić wyższe podatki, orlika też nie będzie bo wójt nie chce inwestować w Markuszowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy przegraliśmy, wygrał wójt
No takie już są uroki DEMOKRACJI Bardzo to przykre jest, prawda? Spróbujcie za cztery lata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...